Menu

Wspaniałe efekty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

9 października 2019 - Bez kategorii

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny rezultat treningów
najdoskonalsza klasę materiałów
przypływ sił oraz odporności
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w terenie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją siłę oraz wielkość mięśniową. Toż szczególnie funkcjonalny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto chce stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najkorzystniejsze rezultaty wysiłków i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie został na ochron Twojego testosteronu. Świadczy to jedyne korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i chęci jeszcze przenigdy nie było tak przyjemne oraz mocne. Będziesz uważał pewność, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do przygotowania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki sportów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię oraz wpadnij na inny poziom ćwiczeń. Kimera toż znaczniejsza różnica i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin oraz minerałów, opracowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i kup to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na produkty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej grze a ewentualnie zdeterminowany do innego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najściślejszym szczególe. Nie będziesz miał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co spożywać a jako ćwiczyć, by zmienić budowę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Efekty będą ważne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )