Menu

Marzyłeś o doskonałej sylwetce, jednakże niełatwo o taki efekt? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

9 października 2019 - Bez kategorii

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najdelikatniejsze aktywne pierwiastki pozwalają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który tak mocno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ wyniki naszych treningów. Cerberus da Ci wykuć mięśnie ze stali oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i wartości jeszcze absolutnie nie było tak przystępne oraz mocne.
Cerberus

Jeżeli potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który umożliwia na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ów istnieje wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest aktywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Sprawdzisz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i utrzymuje poziom testosteronu na wysokim stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj zgodnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak pracowałeś w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Pokazało się, iż posiada słabości do organizowania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym ciałem i wyborem odpowiedniej diety nauczyły go jak dobrze pytać o siebie. Tę informację wyraża swoim podopiecznym.

Cerber to szeroki mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )