Menu

Nowy produkt do rzes

5 września 2019 - Bez kategorii

Dla grup z nas najistotniejszą czynnością rzęs jest zaznaczenie oczu. Pragniemy, by były niczym przysłowiowe firanki w oknie. Teraz o aktualnym co wolno wykonywać, by odżywić swoje rzęsy i przedłużyć ich „bycie”. Mam moje własne środki na długotrwałe rzęsy: naturalne oleje i odżywki do rzęs.

Rzęsy mają długość 8-12 mm w grupie 150-250 na zewnętrznej powiece i 6-8 mm w miary 50-150 rzęs na dolnej. Cykl wzrostu włosa istnieje parę miesięcy (2-4 miesiące) oraz liczy się na 3 początkowe fazy: anagen, katagen i telogen. Potężnym również najważniejszym zagadnieniem rzęs jest warta oczu polegająca na podnoszeniu cząstek brudu, kurzu, jak i lekkich owadów. A o rzęsy warto zadbać nie tylko w obiektach poprawiania własnej atrakcyjności fizycznej.

EleverLash to nowy produkt, którego przedmiotem jest uruchomienie rzęs do gwałtowniejszego wzrostu, bez konieczności użycia klejów oraz różnych sztucznych substancji. Idealnie poszukuje się zarówno dla wrażliwych oczu, nie pozostawiając wrażenia gry oraz ciężaru na powiekach. Dzięki nowoczesnej formule oraz profesjonalnej technologii powstała odżywka, która potwierdzi ładny widok rzęs każdej kobiecie niezależnie od wieku.

EleverLash to odżywka do rzęs, jaka została włożona do sprzedaży po przeprowadzeniu wielu szczegółowych badań nad działaniem uruchomionych w niej fragmentów. Naukowcy stworzyli kompozycję, która przynosi, że obecnie po dwóch tygodniach systematycznej kuracji, nasze rzęsy stają się dłuższe, wyrazistsze i ładniejsze.
Odżywka do rzęs EleverLash – kiedy wpływa ? Dawkowanie, efekty, produkty uboczne

Titanodrol
Elever lash