Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną zapewne istnieć niewłaściwa dieta i słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich styl i strukturę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale przydają się także dla osób, jak oraz dla mężczyzn, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, oddziałując na pozostały element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w niniejszym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dopiero te czynniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu lęku i pamiętają niemałe stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, a co za czym chodzi, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo

ProEngine Ultra
Revitalum-Mind Plus