Menu

Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj pełną sprawność dzięki niekonwencjonalnej formule!

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Suplement diety Flexin 500 używany istnieje na ból stawów.

Ma postać pigułek. Preparat ten działa odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo także używa działanie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wykorzystaniem na produkt normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność zajmowania się również stanowi zalecany osobom, które tworzą kilku ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok jedzenia a wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów i dalej towarzyszy im ból, uprawiają sport i co za czym chodzi ich boi są nadmiernie obciążone i wymagają regeneracji.

W magazynie preparatu Flexin 500 kryją się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 umieszcza się z żelatyny oraz wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno przeprowadzać się tak, jak poradził specjalista lub razem z wiedzami dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do jedzenia w układu dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane niezliczoną ilością wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy nauczyć się z zasadą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na jakikolwiek składnik suplementu. Flexin 500 należy nosić w polu niedostępnym dla niemowlęta. Przed przyjęciem należy przetestować datę pozycji na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do użytkowania w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią stanowić podawane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin-500

flexin 500

GojiBerry 500