Menu

Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja partnerka nie była w całości zaspokojona? Panie wymagają wiele czasu, by czuć pełną przyjemność z seksu i przeżyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż co nie kłopot, to sam wiesz, iż nie udało Ci się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się co głównie, ona może w finale stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być wynikiem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest sposób, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze twoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawie.

Formuła Climax Control może dokonać, iż będziesz w trwanie dłużej uprawiać seks niż przed rozpoczęciem terapii. Ten możliwy czas ma możliwość zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz stanowił okazję kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Teraz nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

Climax-Control

derminax

Femmax