Menu

Xtrasize – tabletki na powiększanie członka

31 sierpnia 2018 - Bez kategorii

Xtrasize to tabletki, które mają zrobić, iż penis weźmie na długości oraz grubości. Grają na zasadzie poprawy przepływu krwi i powiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego wybudowany jest męski penis. Dzięki temu długość i grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki mają pojawić się po kilku dniach oraz powinna wtedy być przydatniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do przyjęcia kapsułek oraz wystarcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można kupić wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na części znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w ciekawszej cenie.

Xtrasize – jakie efekty można dojść po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w początkowym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o blisko 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez drugie 2mc ma zrobić, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Że znaleźć na stronie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które stawiane są z lat”.

Głęboko na podstronach znajdujemy informację, iż w zespół tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest miły?

Specyfik ten został zbadany i otwarty do zakupu na terenie Unii Europejskiej. Jest wszelkie certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co więcej – przeszukując internet w badaniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na informacje informujące o pojawieniu się każdych większych efektów ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki mają w swoim składzie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się efektów ubocznych jest mocno szybko ograniczona.

Xtrasize

zytax tanio

tani Vigrax