Menu

Untoxin – Czujesz się wiecznie wyczerpany oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

30 sierpnia 2018 - Bez kategorii

Untoxin to suplement diety w części kapsułek. Wynik ten przeznaczony jest do brania w stanach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie może być efektem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Miesza się to na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji delikatnej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natury, co dokonuje się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy brać w trakcie czy po posiłku, popijając sporą sumą wody. 

Pierwsze rezultaty stosowania preparatu Untoxin można zobaczyć już po siedmiu dniach od przygotowania jego brania. 

Należy pamiętać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na jakiś jego element.

Suplementy diety powinny stanowić przechowywane w temperaturze domowej w styl naturalny dla malutkich dzieci. Zabezpieczać przed słońcem oraz działaniem wilgoci. Produkt dedykowany stanowi dla pań dorosłych. Suplement diety nie prawdopodobnie być wykorzystywany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

Derminax tanio

Follixin promocja