Menu

Flexin500 – Nękają Cię bóle stawów? Wykonywanie zwykłych czynności jest udręką? Odzyskaj pełną sprawność dzięki pastylkom Flexin500!

30 sierpnia 2018 - Bez kategorii

Suplement diety Flexin 500 stosowany jest na ból stawów.

Posiada postać kapsułek. Preparat ten działa odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo oraz korzysta robienie przeciwzapalne, i zabezpiecza chrząstkę stawową przed wykorzystaniem na efekt codziennego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 polepsza zdolność rzucania się także jest promowany osobom, które zajmują mało ruchu m.in. przez siedzący tryb życia, przekroczyły 45 rok bycia i muszą ochrony stawów, doznały urazu stawów i dalej towarzyszy im żałuj, uprawiają sport i co wewnątrz tym chodzi ich boje są nadmiernie obciążone i chcą regeneracji.

W porządku preparatu Flexin 500 spotykają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 wiąże się z żelatyny i wody.

Dawkowanie Flexinu 500 powinno podejmować się tak, jak poradził lekarz bądź zgodnie z wieściami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w przeciągu dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane sporą kwotą wody.

Przed zastosowaniem środka należy zapoznać się z historią ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na jakiś składnik suplementu. Flexin 500 należy nosić w miejscu niedostępnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy sprawdzić datę sile na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do użytkowania w przeciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Flexin500 promocja

Femmax promocja

Breast Fast