Menu

Różne metody na bycie modnym

28 maja 2015 - Bez kategorii

Nadwaga, w szczególności pośród kobiet, definitywnie nigdy nie jest czymś dobrym – przecież niemalże każda przedstawicielka płci pięknej chce prezentować się w bardzo korzystny sposób. Byłoby najdogodniej, gdyby skrywanie prawdziwej wagi za pomocą ubrań nie miało miejsca, w końcu lepsza możliwość to zabranie się nareszcie za siebie, zgubienie niepotrzebnych kilogramów, ale wiadomo, że nie w każdym przypadku jest to możliwe. I właśnie dlatego jak najbardziej należy ubierać się w taki sposób, aby nie pokazywać tłuszczu na nogach, dużych pośladków czy wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Podstawa to luźniejsze wdzianka, które nie przylegają za bardzo do naszego ciała. Przeróżne obcisłe bluzki czy spódniczki prezentują się bardzo seksownie, ale tylko wtedy, kiedy kobieca sylwetka jest bez zarzutu. Naturalnie istnieje wiele pań bez kompleksów, które ubierają się tak jak tego chcą, lecz w tej chwili trzeba się skupić na takich paniach, które być może nie tyle mają kompleksy, co po prostu nie chciałyby wszystkiego odkryć. Zatem na jakiś okres czasu warto schować bardzo głęboko w szafach obcisłe ubrania, bo nie będą już nam do niczego potrzebne w najbliższym czasie.

Wielokolorowe ubrania to także bardzo dobry pomysł. Co jak co, ale brązowa spódniczka, czarne buty oraz na ten przykład biała bluzka zdecydowanie nie są dobrą kombinacją, ponieważ najzwyczajniej powodują we wszystkich przypadkach nieinteresujący efekt. Tzn. wyglądamy o wiele grubiej niźli jest to w rzeczywistości. W przypadku obuwia nie liczy się tyle kolor, co najzwyczajniej obcas. Czyli warto unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że odbierają nam cenne centymetry, to na dodatek w znacznym stopniu pogrubiają. Bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w przypadku naszej osoby buty na obcasie.