Menu

Sposoby na mocniejszą erekcję

14 marca 2015 - problemy z potencją
Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Istnieje kilka prostych metod, pozwalających wypracować mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie silna albo jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka nieskomplikowany rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki na pewno ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego viagra bez recepty zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Powoli oraz krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż maleje przepływ krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zniszcz nadwagę.