Menu

Wszystko o problemach z potencją

13 marca 2015 - problemy z potencją
Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Twój wigor erotyczny

Dowiedz się, jak hormony wpływają na twoje nastrój seksualny oraz czym się charakteryzuje męska menopauza. Zobacz jak dbać o swoje klejnoty, ponieważ właściwa opieka nad nimi zapewni ci zdrowie oraz tężyznę seksualną na długi czas.

Testosteron kieruje

Najważniejsze przeobrażenia, przez które przechodzi twoje ciało, powodowane są przez testosteron i wahania jego ilości w ciągu życia.

Na początku w brzuchu matki

Sposób połączenia się chromosomów płci w pary decyduje, czy człowiek narodzi się jako chłopczyk lub jako viagra dziewczynka. Płód posiadający chromosomy XX jest płci żeńskiej, za to płód z jednym chromosomem X oraz jednym chromosomem Y – będzie płci męskiej. Jeżeli płód jest płci męskiej, w takim razie chromosom Y wchodzi do akcji w około 6-8 tygodniu od zapłodnienia i inicjuje tworzenie się jąder. Te kształtujące się w embrionie jądra rozpoczynają wytwarzanie testosteronu, który umożliwia powstanie penisa oraz moszny.

Pokwitanie

U chłopców dojrzewanie to okres, w którym następuje progres drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych, który startuje między dwunastym a piętnastym rokiem życia. Czas dojrzewania płciowego trwa 4 lata. Dwa hormony, czyli hormon folikulotropowy (FSH) i hormon luteinizujący (LH) stymulują produkcję testosteronu w jądrach. Gwałtowny wzrost poziomu testosteronu prowadzi do różnorodnych zmian w organizmie i zachowaniach chłopca, który w efekcie staje się mężczyzną.

Wiek dorosły
W czasie, gdy mężczyzna przeżywa swój okres dojrzałości, ciągle trwa produkowanie spermy w jądrach. Jest to efekt pracy testosteronu. Innym skutkiem działalności testosteronu jest porost włosów w paru częściach ciała. Testosteron normuje też m.in. poziom popędu seksualnego i temperament mężczyzny
wiecej informacji tutaj tania levitra