Menu

Wszystko o problemach z potencją

13 marca 2015 - problemy z potencją
Wszystko o problemach z potencją
opony zimowe kormoran 205 55r16

Young happy couple in bed

Twój wigor erotyczny

Dowiedz się, jak hormony wpływają na twoje nastrój seksualny oraz czym się charakteryzuje męska menopauza. Zobacz jak dbać o swoje klejnoty, ponieważ właściwa opieka nad nimi zapewni ci zdrowie oraz tężyznę seksualną na długi czas.

Testosteron kieruje

Najważniejsze przeobrażenia, przez które przechodzi twoje ciało, powodowane są przez testosteron i wahania jego ilości w ciągu życia.

Na początku w brzuchu matki

Sposób połączenia się chromosomów płci w pary decyduje, czy człowiek narodzi się jako chłopczyk lub jako viagra dziewczynka. Płód posiadający chromosomy XX jest płci żeńskiej, za to płód z jednym chromosomem X oraz jednym chromosomem Y – będzie płci męskiej. Jeżeli płód jest płci męskiej, w takim razie chromosom Y wchodzi do akcji w około 6-8 tygodniu od zapłodnienia i inicjuje tworzenie się jąder. Te kształtujące się w embrionie jądra rozpoczynają wytwarzanie testosteronu, który umożliwia powstanie penisa oraz moszny.

Pokwitanie

U chłopców dojrzewanie to okres, w którym następuje progres drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych, który startuje między dwunastym a piętnastym rokiem życia. Czas dojrzewania płciowego trwa 4 lata. Dwa hormony, czyli hormon folikulotropowy (FSH) i hormon luteinizujący (LH) stymulują produkcję testosteronu w jądrach. Gwałtowny wzrost poziomu testosteronu prowadzi do różnorodnych zmian w organizmie i zachowaniach chłopca, który w efekcie staje się mężczyzną.

Wiek dorosły
W czasie, gdy mężczyzna przeżywa swój okres dojrzałości, ciągle trwa produkowanie spermy w jądrach. Jest to efekt pracy testosteronu. Innym skutkiem działalności testosteronu jest porost włosów w paru częściach ciała. Testosteron normuje też m.in. poziom popędu seksualnego i temperament mężczyzny
wiecej informacji tutaj tania levitra