Menu

9 sposobów na powiększenie libido

20 lutego 2015 - problemy z potencją
9 sposobów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Prezentuje kilka prostych porad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA dowiodły, że dotyk ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Rezultat jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słońca obniżają ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Ustalili oni, że filmy miłosne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy zajdzie tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Codziennie wypijaj szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tadalis
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie wzmacnia transport krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wydzielanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeśli facet konsumuje za mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Tym samym należałoby włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do penisa. Pewne badanie udowodniło, że już dwa papierosy mogą sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych negatywnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra cena